poniedziałek, 8 stycznia 2018

Ulotny pocałunek, czyli Smoky Kiss od bimago.pl

Hej kochani!
W poprzednim poście wspominałam Wam, że w tym roku postanowiłam nieco rozszerzyć tematykę  bloga. Zdecydowałam, że jednym z takich tematów będzie wnętrzarstwo. Lubię poznawać nowe style i komponować dodatki,  łącząc wszystko w jedną spójną całość. 

W tym momencie z moim A. mieszkamy z teściową. Jeden pokój, do tego przejściowy, niestety nie daje nam wielu możliwość jeżeli chodzi o urządzenie go lub dekorowanie. Nie zmienia to faktu, że nawet na tych kilkunastu metrach kwadratowych chciałoby się czuć komfortowo. Dlatego też niewielką ilością dodatków próbujemy osiągnąć zamierzony efekt.

Przez dłuższy czas ściany w naszym pokoju świeciły pustkami. Z racji tego, iż uwielbiam czytać, a moja domowa biblioteczka ciągle się powiększa, postanowiliśmy przyozdobić ją półką. Na szczęście mój luby jest stolarzem, więc mogłam się pobawić w projektantkę, a on nieco poćwiczyć. Takim oto sposobem, moje książki mają swoje miejsce, a ściana już nie jest taka pusta.

Przyszedł czas na zagospodarowanie drugiej ściany. Tym razem postanowiliśmy na odrobinę sztuki.  Nasz wybór padł na obraz.  Przeszukując internet natrafiliśmy na stronę bimago.pl. Wachlarz proponowanych możliwości jest naprawdę ogromny: obrazy na płótnie, fototapety, naklejki ścienne, reprodukcje, obrazy na szkle, tapety, a nawet parawany. To wszystko po to, byście mogli odświeżyć swoje wnętrze dodając mu odrobinę dobrego stylu. 

Po długiej dyskusji, bo jest w czym wybierać, zdecydowaliśmy się na obraz z działu abstrakcje, gdyż ta kategoria najbardziej trafiła w nasz gust. By łatwiej było nam się odnaleźć warto wspomóc się filtrami, które pomogą nam wyszukać obraz według naszych kryteriów. Możemy wybrać dowolny kolor, typ, styl, a nawet zdecydować, czy chcemy obraz wieloczęściowy lub jednoczęściowy. 

Nasz wybór padł na obraz nowoczesny Smoky Kiss


Jest to wydruk na płótnie w kolorze czerni i bieli. W pokoju mamy fioletowe ściany, więc zdecydowaliśmy się na klasykę. Te dwa kolory są na tyle uniwersalne, że z pewnością będą pięknie się prezentować w każdym wnętrzu, zarówno na ścianie w kolorze jak i stonowanej. Motywem obrazu jest miłość. Uwieczniony został pocałunek kobiety (w bieli) i mężczyzny (w czerni). 


Obraz składa się z trzech części. Całość zajmuje 120x80 cm. Każdy z poszczególnych elementów ma wymiar 40x80 cm. Do wyboru są oczywiście inne wymiary: 90x60, 105x70 oraz 150x100. W zależności od tego, jaka jest ściana i gdzie planujemy nasz obraz powiesić decydujemy się na konkretny wymiar. Każda z części jest lekka, więc nie wymaga bardzo skomplikowanego mocowania.


Obraz jest starannie naciągnięty na drewniane krosno. Wydrukowane zostało na włoskim płótnie za pomocą drukarki najwyższej jakości pozwalającej na bardzo precyzyjne wykonanie. To wszystko sprawia, że otrzymujemy prawdziwe dzieło sztuki, które nie wymaga żadnych dodatkowych opraw. 


Jesteśmy zachwyceni tym dziełem sztuki. Porządnie wykonany odwzorowuje najważniejsze uczucie - miłość. Za pomocą dwóch barw autorowi udało się uchwycić piękno pocałunku, a dym, z którego zostały stworzone główne postacie przypomina nam o ulotności tej oto chwili. Patrząc na niego codziennie sobie o tym przypominamy. Stanowi piękną ozdobę naszego wnętrza, a w przyszłości (mam nadzieje niedalekiej) będzie stanowiło centralny punkt w naszym salonie.

Jeżeli planujecie przeprowadzić małą rewolucję swojego wnętrza polecam zajrzeć na stronę bimago.pl, a z pewnością znajdziecie tam dzieło sztuki, które wam w tym pomoże. Aktualnie trwają promocję, więc nie przegapcie swojej okazji, bo warto!

#obraz
#abstrakcja
#sztuka

Czy jakieś dzieła sztuki zdobią wasze wnętrza?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 MarusiTestowanie , Blogger