piątek, 6 stycznia 2017

Luksusowy uśmiech dzięki Blend-a-med 3D White Luxe

Witajcie kochani po nieco dłuższej przerwie. Grudzień był bardzo "gorącym" miesiącem dla mnie ponieważ pracuję w handlu. Jak wiadomo właśnie wtedy jest największe zakupowe szaleństwo. Teraz po świętach i Sylwestrze mam więcej czasu wolnego dlatego też wracam do Was z następną recenzją:)
Po raz kolejny dzięki portalowi everydayme zostałam ambasadorką. Tym razem dostałam paczuszkę z produktami nowej kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White

Ten projekt nieco różnił się od moich pozostałych projektów, gdyż tym razem wraz z pełnowartościowymi produktami dla mnie, które otrzymałam do testowania, a są to:

 - pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection

 - produkt przyśpieszający wybielanie zębów Whitening Accelerator

Otrzymałam również 15 ulotek z kodami, po zarejestrowaniu których można było otrzymać zwrot części pieniędzy za zakup kuracji wybielającej. W sumie cieszę się, że nie były to  próbki (a tak jest zazwyczaj) tylko coś nowego i moim zdaniem bardzo oryginalnego:) Fajnie, że moi znajomi i rodzina mogli wraz ze mną przetestować pełnowartościowy produkt i to w niższej cenie!

Wracając zatem do samych produktów.Pasta do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection

Tubka pasty zawiera 75 ml. Konsystencja gęsta i przeźroczysta z małymi granulkami w niebieskim kolorze. Zapach przypomina mi mięte, w sumie to smak również;) Osobiście nie jestem zwolenniczką zapachu i smaku mięty, natomiast jeżeli chodzi o pastę to tu jestem 100% na tak. Dzięki mięcie po umyciu zębów czuję się świeżość, która pozostaje na dłużej, a nie tylko na chwile. Unikatowa technologia 3D White działa następująco: wybiela rozpuszczając przebarwienia powierzchniowe; mikrogranulki (o których już wspominałam) mają za zadanie polerować zęby chroniąc je przed powstaniem nowych przebarwień. To wszystko sprawia, że możemy cieszyć się czystym i świeżym uśmiechem.

Pasta zawiera fluor, więc jeżeli przyjmujemy fluor z innych źródeł to przed użyciem należy się skontaktować ze stomatologiem lub lekarzem (informacja ta jest zawarta na opakowaniu).


Produkt przyśpieszający wybielanie zębów Whitening Accelerator


Opakowanie ma również 75 ml. Konsystencja biała także zawiera niebieskie granulki. Zapach i smak jest bardzo podobny do pasty, tyle że tu jak dla mnie mięta jest mniej wyczuwalna. Stosujemy produkt po umyciu zębów (myć zęby nie mniej niż 2 razy dziennie). Jeżeli chcemy używać produktu przyspieszającego wybielanie zębów to zaleca się stosowanie pasty z fluorem. Myślę, że może to być każda inna pasta tyle tylko, żeby zawierała w swoim składzie fluor.


Ogólnie produktami jestem bardzo zadowolona:) Bardzo lubię Blend-a-Med, a po testowaniu kuracji wybielającej 3D jestem w pełni przekonana do kupienia następnej tubki pasty. Po umyciu zębów czuję świeżość, która się utrzymuje na dość długo. No i oczywiście nie mogę nie powiedzieć nic o pudełku. Ma efekt takiego halogenu (nie wiem jak to poprawnie się nazywa), ale można powiedzieć, że określenie 3 D pasuję również do opakowania, a nie tylko do formuły zawartej w środku;) Co do wybielacza, zauważyłam poprawę koloru zębów. Natomiast nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo wybieliły się moje zęby. Nigdy jakoś nie miałam z tym problemów, od małego uśmiech miałam dość ładny i zęby w miarę białe. Ogólnie polecam:)))


A czy wy mieliście te produkty w domu? 
Może wolicie jakieś inne pasty, czy produkty do wybielania?
Pochwalcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach:)
Pozdrawiam

Copyright © 2014 . , Blogger