sobota, 1 października 2016

Moje pierwsze testowanie - przygoda z marką Aussie

Moim początkiem w testowaniu było dostanie się do projektu marki Aussie!
Wypełniając formularz zgłoszeniowy nawet nie spodziewałam się, ze się uda! A jednak! Po tym jak dostałam wiadomość  o zakwalifikowaniu się...tak...to był właśnie ten moment załapania bakcyla:))))

W paczce ambasadorskiej dostałam:

  1. Szampon Aussie Miracle Moist 300 ml. (do włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych blasku)
  2. Odżywka Aussie 3 Minute Miracle Moisture 250 ml. (intensywnie nawilżająca 3 minutowa odżywka)
  3. Mini wersję (po 75 ml) Szampon i Odżywkę  (po 5 szt. z rodzaju) - do rozdania rodzinie, znajomym i przyjaciołom;)
Dodatkowo, znalazły się tam również ulotki z informacją na temat produktu i samego projektu.


Cała seria Miracle Moist jest stworzona specjalnie dla włosów suchych i zniszczonych. Specjalna formuła zawierająca olejek z australijskiego orzecha Makadamia działa na włosy odżywiając je i wygładzając. 

Zarówno szampon, jak i odzywka mają obłędny zapach. Zaletą jest także fajna konsystencja, Niewielka ilość szamponu bardzo się pieni, więc produkt jest dość wydajny.

Co do opakowania mam sprzeczne uczucia. Z jednej strony jest dość fajne, jeżeli mówimy o kolorystyce: w miarę stonowane kolory, wszystko współgra ze sobą. z drugiej strony niestety opakowanie odzywki mi się kompletnie nie podoba. Podczas pierwszego użytku produktu trzeba zerwać  etykietę zabezpieczającą. Po użyciu produktu opakowania już się nie da zamknąć. Owszem, butelka może stać odwrócona "do góry nogami", lecz według mnie i tak jest to sprawa bardzo niehigieniczna. Otwór, przez który wyciska się odzywkę jest cały czas otwarty i wszystkie pyłki i t.d. się do niego dostają...niestety. (Przepraszam, ale inaczej nie umiem tego opisać)

Moje opinia co do szamponu i odżywki jest bardzo pozytywna. Włosy po umyciu są miękkie, lśniące i wyglądają na bardzo odżywione. Wszystko dzięki olejowi z orzechów Makadamia:) Produkty marki Aussie po tym testowaniu zagościły w mojej łazience na dłużej!!! Polecam!!!
Copyright © 2014 . , Blogger