poniedziałek, 10 października 2016

Ambasadorka Lenor Unstoppables Fresh

Minęło już parę tygodni odkąd zostałam wybrana na ambasadorkę firmy Lenor. W tym projekcie dostałam do przetestowania perełki zapachowe Lenor Unstoppables Fresh. 


W moim zestawie  testowym znalazłam:

 • 1 opakowanie perełek zapachowych Lenor Unstoppables Fresh
 • Przewodnik projektu oraz książeczkę "Badan opinii"
 • 15 próbek z perełkami zapachowymi (30 g.) do rozdania


Lenor Unstoppables to intensywne perełki zapachowe, które mają za zadanie nasycić nasze ubrania długotrwałą świeżością nawet do 12 tygodni (dotyczy to ubrań przechowywanych w szafie).
Jak to działa? 

 1. Wsypujemy perełki zapachowe do bębna pralki 
 2. Wkładamy ubrania 
 3. Dodajemy proszek lub płyn do prania
 4. Dolewamy płyn do płukania
 5. Wstawiamy pranie
W trakcie prania perełki się rozpuszczają i uwalniają swój zapach, nasycając nim włókna naszych ubrań. Na chwilę obecną na rynku dostępne są trzy rodzaje perełek: Fresh, Bliss i Lavish.


Testowałam perełki Fresh. Jak widać na zdjęciu mają kolor niebieski. Jeżeli chodzi o zapach, to jest to połączenie aromatu lilii wodnej ze świeżymi górnymi nutami. Jest to  bardzo intensywny morski zapach. 
Producent zaleca stosowanie perełek w połączeniu z dowolnym płynem do płukania tkanin. Podczas testowania używałam i płyn i perełki,  dzięki czemu zapach moich ubrań był jeszcze intensywniejszy. Nie jest to jednak konieczne. Perełki mają w sobie 9 razy więcej składników zapachowych niż inne produkty marki Lenor. Dlatego też używając tylko perełek w połączeniu z produktem do prania uzyskamy  czyste i przyjemnie pachnące ubrania.

Według mnie produkt ma następujące zalety:

 • Wygodne i praktyczne opakowanie (fajne połączenie czarnego koloru z niebieskim)
 • Piękny morski zapach
 • Długo utrzymujący się aromat na ubraniach (jeżeli przechowujemy je w szafie jest to okres nawet do 12 tygodni)
 • Produkt nadaję się do wszystkich rodzajów tkanin (co jest bardzo praktyczne)
 • Nawet niewielka ilość perełek daje przepiękny zapach
 • Fajnie, ze jest trzy rodzaje zapachów do wyboru

Co do wad:

 • Niestety perełki nie nadają się do użytku przy praniu krótkim (tzw. 15 minutowy). Podczas testowania wstawiłam pranie na krótki cykl i niestety perełki się nie rozpuściły. Byłam tym faktem nieco rozczarowana.
 • Cena rekomendowana to ok. 25,99 zł./op. Jeżeli stosujemy perełki w połączeniu z płynem do płukania to jest to spory wydatek.
A więc, moje odczucia co do perełek zapachowych Lenor Unstoppables Fresh są bardzo pozytywne. Podczas testowania produkt się sprawdził w 100%. Zachwycił mnie piękny i świeży zapach, który się utrzymywał długo na moich ubraniach. 


Czy przekonałam was do produktu? A może używacie już perełek Fresh, Bliss lub Lavish? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii:)Copyright © 2014 . , Blogger