sobota, 4 marca 2017

Veera - z myślą o Twoich pięknych nogach!

Witajcie!
W dzisiejszym poście chciałabym Wam przedstawić coś, co w swojej garderobie ma każda z  nas. My, kobiety, mamy wiele atutów, które lubimy eksponować. Jednym z nich są nasze nogi.Odsłaniamy je i ozdabiamy, np. seksownymi szpilkami bądź super krótka mini. Działamy w ten sposób na mężczyzn, przyciągając ich wzrok. Dzięki temu czujemy się pewne siebie i seksowne.
Skoro już ustaliliśmy, że nasze nogi są naszą sekretną bronią fajnie by było nie tylko umieć je ładnie wyeksponować i ozdobić, lecz także o nie zadbać! Uwierzcie mi dziewczyny, są tego warte!

Dzięki współpracy z firmą Veera otrzymałam cudowną paczuszkę do przetestowania. Mogłam sobie wybrać zestaw rajstop i pończoch, albo rajstop i podkolanówek. Po krótkim zastanowieniu się wybrałam...ale o tym za chwilę.

Od 1999 r. firma Veera dba o  zdrowy i piękny wygląd naszych nóg. W swojej ofercie posiadają rajstopy, podkolanówki, pończochy ze stopniowym uściskiem. Na czym to polega? Otóż stopniowy ucisk (uzyskany dzięki specjalnemu splotowi materiału) skierowany jest od kostki ku górze naszych nóg. W ten sposób przez cały dzień pomaga on przepompować krew do serca. Przynosząc ulgę przy objawach słabego krążenia, które skutkuje m.in. obrzękiem, uczuciem ciężkości i zmęczenia nóg, pękającymi naczynkami.Firma z roku na rok się rozwija tworząc produkty na miarę XXI wieku. Jakość i skuteczność wyrobów została wielokrotnie potwierdzona testami klinicznymi oraz nagrodami konsumentów. 

Przejdźmy zatem do produktów, które testowałam. W mojej paczuszce znalazł się zestaw rajstop i pończoch. 


Co wyróżnia wyroby Veera? Przede wszystkim ucisk, który dopasowujmy indywidualnie w zależności od naszych potrzeb. Do wyboru mamy:
  • 40 DEN (ucisk profilaktyczny 8-12 mmHg) sprawdzi się u osób prowadzących siedzący tryb życia przy pierwszych objawach zmęczonych i bolących nóg;
  • 70 DEN (ucisk profilaktyczny 13-17 mmHg) nogi zmęczone, co skutkuje bólem  i obrzękiem pod koniec dnia. Najczęściej te objawy występują podczas dłuższego stania. 
  • 140 DEN (I klasa ucisku 18-21 mmHg) sprawdzi się przy pierwszych zmianach żylnych, pajączkach, ciągłym bólu i obrzęku. 

Pracuje w galerii handlowej. Moja zmiana trwa 12 godzin,  ten czas spędzam będąc cały czas na nogach. Chodzę, kucam, zginam się - ciągle się ruszam. Dlatego też wybrałam dla siebie opcję rajstop uciskowych 70 DEN w kolorze naturalnym. Po rozpakowaniu zaskoczył mnie fakt, że produkt ma wyraźnie zaznaczoną piętę, co sprawia, że nie muszę zgadywać czy dobrze założyłam je na nogę, czy też nie. Posiada wyjątkowy splot, przypominający  plaster miodu. Zapewnia on trwałość materiału , a właściwości uciskowe utrzymują się nawet do 6 miesięcy. Dzianina wzbogacona jest jonami srebra. co wpływa na higienę i ochronę świeżości naszych nóg.


Dla mnie te rajstopy maja same zalety. Po pierwsze, szeroko dostępna gama kolorów daje nam możliwość wyboru, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do każdej stylizacji. W moim przypadku odcień naturalny się sprawdził, idealnie zgrał się z moją bardzo jasną skóra. Nogi wyglądały delikatnie i bardzo naturalnie. Dodatkowo rajstopy pięknie modelują i wyszczuplają sylwetkę. 
Ze względu na moją stojącą pracę często dokuczał mi ból nóg i obrzęk kostek z powodu nadwyrężenia. Gdy po raz pierwszy ubrałam rajstopy Veera już po kilku godzinach odczułam ulgę.  Po kilku dniach stosowania czułam delikatny ucisk, który spowodował , że znikło uczucie ciężkości, ból i obrzęk.A ja po pracy gotowa byłam iść na imprezę, nawet w szpilkach. Moje nóżki mnie pokochały za te rajstopy, bo na nie to naprawdę działa. Uważam też, że warto stosować takie rajstopy profilaktycznie, żeby w przyszłości nie mieć poważnych problemów z pajączkami i żylakami. Po co się mamy męczyć , jeżeli dzięki nowoczesnym technologiom możemy  zapobiec różnym przykrością w przyszłości działając profilaktycznie już dziś?


Przejdźmy do pończoch! Wybrałam dla siebie piękne pończochy w kolorze czarnym. Dla mnie ten kolor jest bardzo seksowny i zmysłowy. Uwielbiam czarną bieliznę, dlatego też pomyślałam, że pięknie będą pasować do nie mniej seksownej koronki. Do tego szpilki i ten  strój pobudzi wszystkie zmysły waszego faceta. Do tego ucisk 70 DEN utrzyma nasze nóżki w lekkości. 
W przypadku pończoch zawsze miałam problem z ich utrzymaniem się na moim udzie. Zazwyczaj bardzo denerwowało mnie to, że wraz z tym jak ja się ruszałam, one złaziły mi z nogi i musiałam co chwile je poprawiać, co nie było fajne. Pończochy Veera dzięki zamieszczonej na wewnętrznej stronie gumce dość trwale przylegają do naszego uda i utrzymują się na nim nie zjeżdżając, ale także nie krępując w żaden sposób naszych ruchów.


Warto też wspomnieć, że zarówno rajstopy jak i pończochy są bardzo trwałe. Kilka razy miałam sytuację  tzw."zaczepne", które w innych wyrobach z pewnością spowodowały by zaciągnięcia lub oczka, ale nie w tym przypadku. 
Żeby produkty posłużyły nam dłużej producent zaleca pranie w normalnej temperaturze ok. 30 stopni. Ja swoje prałam ręcznie i mogę stwierdzić, że nie spowodowało to żadnych zmian. Rajstopy nie straciły swojego ucisku, nie rozciągnęły się w żaden sposób,a wyraźnie zaznaczone stopy (piętki) są nadal na swoim miejscu, jak przy pierwszym użyciu. 


Kochane!!!! Pamiętajcie, że seksowne, piękne, a przede wszystkim zdrowe nogi są naszą tajną bronią!!!
Sięgnij po wyjątkowe rajstopy, pończochy, podkolanówki o stopniowym ucisku i przekonaj się sama, że Warto!!!

Po więcej zapraszam na stronę internetową  Veera
A także do sklepu internetowego : www.pomaranczka.pl

A ty, jak dbasz o swoje nóżki?
Copyright © 2014 . , Blogger